מבצעים בלעדיים לחברינו היקרים בטלגרם!

התקשרו עכשיו

03-6057775

תיקון שואב אבק דייסון

מתי כדאי לתקן את השואב?

זמן רב של שימוש עם השואב ותנאי שימוש לא נכונים עלולים להשפיע על פעולתו של השואב. אם יש כל תקלה או נזק פיזי המשפיע על הפעולה של השואב, אז כדאי לתקן את הנזק כדי להאריך את חיי השואב ולוודא שזה עובד כראוי.

איך לתקן את השואב?

1. סינון אויר – בהגעה למחסום בסינון האוויר, זה עלול להפחית את הביצועים. לכן, חשוב למצוא את המחסום ולהסיר אותו. בשואבים בטכנולוגיית סינון אויר cyclone, בדרך כלל מספיק להפוך את המכסה ולהוציא את הסמן כדי לפנות את המחסום.

2. החלפת מברשת – מברשת השואב דואגת לתפקד נכונה וביצועים מיטביים. אם מברשת השואב נשברה או חסרה, כדאי להחליפה כדי להבטיח שהשואב עובד כמו שצריך.

3. זיהוי והסרת חלקים נשברים – פעמים רבות חלקים בשואב עשויים להיות נשברים או נקלעים, מה שעלול להשפיע על פונקציונליות השואב. צריך לבדוק ולזהות כל חלק שנשבר ולהחליף אותו.

4. החלפת סוללה – אם מדובר בשואב אלחוטי, כדאי להחליף את הסוללה עם תדירות מסוימת כדי לוודא שהשואב פועל כראוי.

5.החלפת פילטר -בשואבי אבק של דייסון ישנו פילטר שאחראי לסנן את הלכלוך הנשאב בכדי שלא יכנס חלקים למנוע מומלץ להחליף פילטר לאחר שימוש של כחצי שנה . החלפת הפילטר תאיץ את עוצמת השאיבה ותשמור על המנוע של השואב שלכם.

בכל מקרה של תיקון, כדאי להיות זהיר ולקרוא את ההוראות לפני ניסיון לתקן את השואב. כמו כן, כדאי לפנות אלינו אם אתה לא בטוח כיצד לתקן את השואב בצורה נכונה יש לנו את הידע והניסיון לתיקון השואב שלכם בנוסף יש לנו את כל חלקי החילוף הנדרשים והעבודה מתבצעת על-ידי צוות טכנאים מיומן וסובלני שיתקן לכם במהירות ובמקצועיות את הדייסון שלכם.

ישן יותר

תיקון רמקולים ניידים JBL

חדש יותר

תיקון רמקולים JBL

עגלת קניות
להתחבר

עדיין אין חשבון?

צור חשבון